Outsourcing

Skoncentruj się na tym, co robisz najlepiej, a resztę zostaw nam. Zostań naszym partnerem i korzystaj z najlepszych praktyk firmy NORIAN, aby stale ulepszać procesy finansowe.

Business Process Outsourcing (BPO)

NORIAN to oszczędność kosztów dzięki dostosowaniu usług do potrzeb naszych klientów.

 

Więcej →

Intelligent Automation

NORIAN oferuje obszerne kompetencje i doświadczenie w zakresie inteligentnych rozwiązań automatyzacji.

 

Więcej →

Consulting

NORIAN oferuje doradztwo oparte na najlepszych praktykach wynikających z wieloletniego doświadczenia.

Więcej →

Rozwiązania ERP

NORIAN posiada wiedzę, doświadczenie i oferuje wsparcie w systemach ERP.

Więcej →

Outsourcing

Focus on what you do best and outsource the rest. You can become a part of NORIAN’s best practice and continuous improvements within different financial processes
BPO

NORIAN offers cost savings from economies of scale and specialization

Go to →

Intelligent Automation

NORIAN offers extensive competence and experience from automation smart solutions

Go to →

Consulting

NORIAN offers consultancy based on best practice from long experience

Go to →

ERP solutions

NORIAN offers support, expertise and experience within a several ERP systems

Go to →

NORIAN oferuje najlepszą cenę i wysoką jakość

 • Wysoki poziom automatyzacji oraz doświadczony zespół Intelligent Automation
 • Proaktywna kultura z nastawieniem na ulepszenia
 • Outsourcing oraz kompetencje językowe
 • Specjalistyczna wiedza i dedykowane osoby kontaktowe
 • Efektywna współpraca
 • Bezpieczna i niezawodna platforma IT
Smart, Smooth & Safe

Gotowi na przyszłość?

NORIAN jest dostawcą usług Intelligent Automation oraz procesów księgowych i kadrowo-płacowych. Naszym głównym celem jest wsparcie i zwiększenie konkurencyjności klientów, poprzez najlepszą cenę oraz wysoką jakość serwisów.

NORIAN OUTSOURCING

Model świadczenia usług

NORIAN oferuje swoim klientom skalowalny model świadczenia usług. Dedykowany zespół odpowiedzialny za relacje z klientami zapewnia doradztwo w zakresie finansów i systemów informatycznych. Operacje są obsługiwane przez zespoły finansowo-księgowe. W ciągu wielu lat doświadczeń zbudowaliśmy skuteczny model świadczenia usług oraz zespół najlepszych specjalistów w dziedzinie finansów, kadr i płac oraz developerów RPA.

 • Kultura Lean
 • Jednolite procedury administracyjne
 • Wyspecjalizowane departamenty i skuteczny model świadczenia usług
 • Wydajny i elastyczny proces wdrożenia pracowników oraz rozwijania kompetencji

Kultura Lean

W NORIAN nieustannie ulepszamy nasze usługi i wdrażamy usprawnienia dla klientów. Stosujemy usystematyzowane podejście oparte na filozofii Lean Management, które ułatwia i motywuje wszystkich pracowników do codziennego przyczyniania się do innowacji. Każdego roku wdrażamy setki innowacyjnych pomysłów, dzielimy się nimi i nagradzamy najlepsze z nich.

 • Intelligent Automation (IA)
 • Optymalizacja procesów
 • Najlepsze praktyki
 • Robotic Process Automation (RPA)
 • Kompleksowa dokumentacja
 • Zarządzanie jakością
AKADEMIA NORIAN

Wierzymy, że nasza kultura organizacyjna i kompetencje czynią nas wyjątkowymi

Naszym celem jest budowanie silnej kultury organizacyjnej, której fundamenty opieramy na mocnych kompetencjach z zakresu finansów i rozwiązań IT , jakości, pracy zespołowej, innnowacyjności i proaktywności. Wszystko po to aby jak najlepiej wspierać naszych klientów.

Aby to osiągnąć, stworzyliśmy Akademię NORIAN, która nie tylko w sposób kompleksowy przeprowadza nowych pracowników przez nasz autorski on-boarding program ale również wspiera naszych obecnych kolegów w ich dalszym rozwoju.

W tym momencie Akademia NORIAN może pochwalić się bogatą ofertą kursów i szkoleń oraz programów certyfikacyjnych dla naszych pracowników.

Automatyzacja

Intelligent Automation to nasza specjalność

Nasi developerzy opracowali już szereg robotów i rozwiązań dla naszych klientów. Dowodem naszych kompetencji jest posiadanie statusu partnera UiPath . Co nas wyróżnia w branży to unikalne połączenie kompetencji z zakresu księgowości i płac, bogatego doświadczenia w pracy z różnymi platformami ERP oraz kreatywność naszych programistów. Dzięki najlepszym developerom na rynku i ustandaryzowanym komponentom jesteśmy w stanie zapewnić najefektywniejsze rozwiązania dla różnych procesów.

Nasze rozwiązania z zakresu Intelligent Automation poprawiają jakość i ograniczają koszty.

Bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo to nasze priorytety

W celu ochrony i zmniejszenia ryzyka dla swich klientów, w NORIAN opracowaliśmy Politykę Bezpieczeństwa Informacji, która jest podstawą funkcjonowania w naszej firmie. Wszyscy pracowicy są przeszkoleni zgodnie z jej wytycznymi , dzięki czemu jesteśmy w stanie reagować w różnych sytuacjach.

Dla zapewnienia prawidłowego działania i jakości procesów, produktów i systemów zaimplementowaliśmy procedury oparte na naszym doświadczeniu i najlepszych praktykach w branży. Ich celem jest nieustanne doskonalenie się bo w NORIAN wiemy, że zawsze możemy być lepsi.
W NORIAN posiadamy również System Alarmowania o Danych Poufnych zgodny z wytycznymi RODO. Znajduje się on pod nadzorem naszego Inspektora Ochrony Danych, który również koordynuje nasze działania prewencyjne w tym zakresie.

W NORIAN wszystkie dokumenty są ustrukturyzowane w oparciu o normy ISO.

Oferta

Outsourcing procesów biznesowych (BPO)

 NORIAN oferuje oszczędności kosztów dzięki skalowalności rozwiązań i specjalizacji.

Outsourcing zapewnia większą elastyczność i kontrolę budżetu, umożliwiając organizacji płacenie za usługi i funkcje biznesowe, których potrzebuje. Zmniejsza również potrzebę zatrudniania i szkolenia wyspecjalizowanego personelu, udostępnia specjalistyczną wiedzę i pomaga zoptymalizować koszty operacyjne i ryzyko.

NORIAN świadczy usługi outsourcingowe we wszystkich procesach finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych.

Oszczędność

Skalowalność

Bezpieczeństwo

Znajomość międzynarodowych przepisów prawa, ciągły kontakt z klientem, centra usług w modelu nearshore oraz automatyzacja i robotyzacja procesów to fundamenty, które zapewniają najlepszą cenę i wysoką jakość. Aby zagwarantować innowacyjne podejście i odpowiednie kompetencje, stworzyliśmy Akademię NORIAN, która pozwala rozwijać naszych pracowników oraz kulturę organizacyjną, ukierunkowaną na ciągły rozwój. W ciągu ostatnich kilku lat doświadczyliśmy rozwoju w naszej branży i jesteśmy pewni, że dalsza transformacja przyniesie kolejne sukcesy.

Rozwiązania ERP

Naszym celem jest optymalizacja procesów w ramach systemów ERP poprzez wdrażanie rozwiązań Robotic Process Automation i Intelligent Automation. NORIAN czerpie doświadczenie z pracy z wieloma systemami operacyjnymi, dzięki czemu posiadamy szeroką wiedzę oraz doradzamy naszym klientom, jak rozwijać i automatyzować potencjalne zadania.

Tendencja rynkowa pokazuje, że klienci zlecają zewnętrznym dostawcom usługi księgowe i kadrowo-płacowe, podczas gdy systemy ERP są ich własnością. Jest to najczęściej stosowany model biznesowy w przypadku klientów NORIAN. Jednak w naszej ofercie znajdują się rozwiązania umożliwiające wykorzystanie systemów klasy ERP Do najpopularniejszych należą Microsoft NAV, AX, Enova oraz oprogramowania ‘w chmurze’ jak Xledger.

Kompetencje

Doświadczenie

Automatyzacja


Rozwiązania ERP oparte na infrastrukturze lokalnej lub chmurze należące do klienta

Jako partner kilku dostawców rozwiązań ERP, NORIAN posiada wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić wsparcie i konfigurację systemu. Przykładami takich rozwiązań są Xledger, Tripletex, Fortnox, ENOVA365, Microsoft NAV, Visma, Basware i OpusCapita.
Ponadto obsługujemy klientów, którzy korzystają z SAP i IFS oraz posiadamy cenne kompetencje i przykłady robotyzacji opracowane dla tych platform.


Rozwiązania ERP należące do NORIAN


Jako NORIAN rozwinęliśmy dwie platformy ERP oparte na Microsoft NAV i Microsoft AX. Są to wydajne rozwiązania, spełniające niezbędne wymagania klientów. NORIAN wspiera również ich codzienne użytkowanie. Jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań lub integracji posiadamy doświadczenie i kompetencje w tym zakresie. Powierzone zadania wykonamy wewnętrznie lub wspólnie z autoryzowanymi partnerami Microsoft.

Consulting

Norian zapewni Ci dostep do najlepszych specjalistów na rynku. Co więcej, to Ty decydujesz w jakim zakresie w danym momencie ich potrzebujesz co pozwoli na lepszą kontrolę swoich wydatków na usługi konsultingowe.

Nasze doradztwo opiera się na praktycznym podejściu. Chcemy aby nasze porady, bezpośrednio przekładały się na oczekiwane rezultaty. Być może rozwiązania których szukasz już zostały przez naz opracowane w ramach automatyzacji procesów. Naszym celem jest pozycja lidera w sektorze usprawnień dla branży finansowej ( księgowość, kadry i płace, rozliczenia delegacji i wydatków służbowych itp.) a w sytuacjach, gdy te rozwiązania są już w naszym portfolio, będziemy je nadal ulepszać pod kątem szybkości, ceny i jakości.

Smart

Smooth

Safe

Intelligent Automation

W ciągu ostatniej dekady nastąpił szybki rozwój automatyzacji procesów i jesteśmy przekonani, że jest to przyszłość branży. NORIAN posiada jeden z najbardziej doświadczonych zespołów IA w Europie a dzięki nowym automatyzacjom w sektorze finansowym nasze doświadczenie i kompetencje rosną każdego dnia.

Połączenie naszych specjalistów z sektora finansów i platform ERP z developerami z działu robotyzacji daje nam pewność, że NORIAN stanie się liderem w branży.

Smart

Smooth

Safe

Pracujemy z małym i dużym biznesem