Skip to main content

CEL, MISJA & WIZJA

NORIAN jest dostawcą usług w zakresie rachunkowości, kadr i płac oraz automatyzacji. Naszym celem jest dostarczanie inteligentnych, szybkich oraz najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Osiągamy to dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz wysokiemu poziomowi automatyzacji. Fundamentem firmy jest zatrudnianie najlepszych pracowników w branży oraz kultura oparta na zaangażowaniu, pracy zespołowej, innowacjach oraz nieustanne stawianie potrzeb klienta na pierwszym miejscu. Upraszczamy księgowość oraz kadry i płace. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć.

Długoterminowa współpraca z NORIAN w oparciu o partnerstwo zagwarantuje zwiększenie wydajności i rentowności Państwa organizacji.
NORIAN-bg

Księgowość, Kadry i Płace, Automatyzacja

Małe i średnie przedsiębiorstwa oraz klienci międzynarodowi

1500 klientów w całej Europie

Przychód 25 milionów euro w 2019

600 pracowników w 6 krajach

Nasze wartości

Klient na pierwszym miejscu

Odpowiadamy na potrzeby klientów i rozwijamy prawdziwe partnerstwo w celu generowania wartości zarówno dla klienta, jak i dla NORIAN

Zaangażowanie

Jesteśmy proaktywni. Motywuje nas cel i możliwość odniesienia sukcesu

Praca zespołowa

Szanujemy siebie nawzajem. Lubimy współpracować, cenimy kompetencje i czerpiemy wiedzę z różnorodności kultur.

Innowacja

Nieustannie dążymy do usprawniania procesów poprzez poszukiwania nowych i skutecznych rozwiązań.

Zatrudniamy 600 pracowników w 14 biurach w 6 krajach.

Biura

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy. Chętnie porozmawiamy o rozwoju i przyszłości Państwa organizacji.

Pracownicy

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami odpowiedzialnymi za sprzedaż lub też osobami, z którymi współpracowali Państwo już wcześniej w innych kwestiach.

Historia firmy NORIAN

NORIAN ma długą historię. Pierwsi klienci zaczęli z nami współpracę już pod koniec lat 90. Aktualną strukturę firmy ustanowiono 1 września 2017r., kiedy to NORIAN został wydzielony z OpusCapita. Firma została jednocześnie zakupiona przez norweski fundusz PE Longship wraz z Husvika AS (będący własnością obecnego CEO firmy NORIAN, którym jest Knut Anders Opstad). W 2018 r. ustanowiono model partnerski, w którym kilkoro pracowników na stanowiskach kierowniczych i ze specjalistyczną wiedzą branżową zostało właścicielami udziałów w NORIAN

NORIAN jest dumny z posiadania 14 biur w 6 krajach Europy i zatrudnieniu na poziomie około 600 pracowników. Mamy ogromne doświadczenie we współpracy pomiędzy krajami i departamentami. Codziennie dzielimy się naszą wiedzą, rozwiązaniami systemowymi i procedurami. Funkcjonujemy wspólnie jako całość, wspierając się wzajemnie i ucząc kultury poszczególnych krajów. NORIAN wykonuje swoje usługi dla około 1500 krajowych i międzynarodowych klientów, reprezentujących wszystkie gałęzie gospodarki.

Certyfikacja Great Place To Work

NORIAN dąży do tego, aby być najbardziej atrakcyjnym pracodawcą w branży. Zadowolenie pracowników mierzone jest poprez ankietę Great Place To Work, opartą na pomiarach wskaźnika zaufania. W ciągu ostatnich lat znacznie podnieśliśmy nasz wynik, a w 2019 roku osiągnęliśmy certyfikację Great Place to Work.
NORIAN zbudował silną i konkurencyjną kulturę opartą na koncentracji na kliencie, pracy zespołowej, jakości oraz innowacyjności, a także wysokich kompetencjach pracowników. Proaktywność, zaangażowanie, komunikacja międzykulturowa i umiejętność szybkiej reakcji na zmiany to nasze podstawowe cechy. By zapewnić ustrukturyzowane podejście do przyjmowania nowych pracowników oraz rozwijać ich umiejętności stworzyliśmy Akademię NORIAN. Wszystko po to, aby móc stawić czoła wyzwaniom w przyszłości. Naszym celem jest umacnianie naszych klientów, zwiększanie ich rentowności i upraszczanie ich codziennego życia.
Odkryj nowe możliwości

Jak zwiększyć rentowność Twojej organizacji?

Dowiedz się więcej