Smart, Smooth & Safe

Dlaczego współpraca z NORIAN jest opłacalna?

NORIAN oferuje najlepsze ceny w branży i wysoką jakość świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa biznes stawał się jeszcze bardziej rentowny poprzez dostosowanie do obecnych, jak i przyszłych potrzeb rynku. Współpraca z nami umacnia Państwa pozycję na rynku.

Osiągamy wyniki wykorzystując możliwości digitalizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów, dzięki kooperacji pomiędzy działami: księgowymi, kadrowo-płacowymi i Intelligent Automation. Jesteśmy przekonani, że nasza strategia zwiększy rentowność Państwa firmy!

Zapewniamy Państwu najlepszą cenę i wysoką jakość

W NORIAN nieustannie rozwijamy świadczone usługi, aby zapewniać najbardziej efektywne i aktualne rozwiązania biznesowe. Nasza strategia koncentruje się na trzech podstawowych elementach, które zapewniają ciągły rozwój i sukces:

  • Pracownicy – kompetencje, zaangażowanie, kultura organizacyjna
  • Automatyzacja procesów i bezpieczne platformy IT
  • Elastyczny model współpracy
bild-jessica

Co to oznacza?

Jakich rezultatów możesz oczekiwać zostając naszym Klientem?

Do wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie, rozumiejąc ich różnorodne potrzeby. Realizujemy to poprzez elastyczny zespół, który współpracując z Państwa firmą zwiększa efektywność i usprawnia procesy. W NORIAN wiemy, że najlepsze wyniki osiągają firmy, które zauważają i wdrażają zmiany, adaptują się do najlepszych i sprawdzonych rozwiązań oraz są gotowe poświęcić czas na analizę potencjalnych optymalizacji.

Poniżej przedstawiamy niektóre wskaźniki, które mogą Państwo osiągnąć, zostając Klientem NORIAN.

Niższe koszty

40%

Usprawnienie procesów

35%

Wyższa jakość

15%

Automatyzacja i robotyzacja zadań

50%

Optymalizacja kosztów

Wykorzystując nasze oprogramowanie i doświadczenie jesteśmy w stanie optymalizować koszty Tojego biznesu.

Kultura LEAN

Nasze najlepsze rozwiązania oparliśmy na doświadczeniu we współpracy z Klientami. Kultura i filozofia Lean gwarantuje ciągłe innowacje i ulepszenia mające na celu zapewnienie sukcesu.

Jakość

Optymalizacja kosztów jest możliwa dzięki: systemowi zarządzania jakością, dostosowaniu procesów do obowiązujących przepisów prawa i posiadania wiedzy specjalistycznej.

Automatyzacja

Zespół Intelligent Automation jest pionierem na rynku i wiodącym graczem w Europie w dziedzinie automatyzacji procesów biznesowych.

Rozpocznijmy współpracę!? Zapraszamy do rozmów!

Biura

Zapraszamy do odwiedzenia naszych biur, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

Sprzedaż

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. sprzedaży

Pracujemy z małym i dużym biznesem

Rozpocznijmy naszą wspólną podróż!

Skontaktuj się z nami