Automatyzacja

NORIAN jest jedną z pierwszych firm, które zaczęły wykorzystywać oprogramowanie UiPath w automatyzacji. Nasi klienci odnoszą sukcesy w optymalizacji procesów biznesowych, polegając na zdobytym przez nas doświadczeniu.

Implementacja

NORIAN zapewnia developerów i konsultantów, którzy pomogą zaprojektować, zaplanować i wdrożyć automatyzacje

Więcej →

AaaS

NORIAN dostarcza bezpieczne rozwiązania w oparciu o platformę Microsoft Azure

Więcej →

Utrzymanie

NORIAN posiada wykwalifikowany zespół wsparcia dla projektów w modelu AaaS oraz dostosowane do Twoich potrzeb wsparcie On-Premise

Więcej →

UiPath Partner

NORIAN oferuje sprzedaż licencji UiPath, niezależnie od tego czy zatrudniasz własnych specjalistów, czy też korzystasz z usług naszego zespołu

Więcej →

Robotics

NORIAN jest jedną z pierwszych firm, które zaczęły wykorzystywać oprogramowanie UiPath w automatyzacji. Nasi klienci odnoszą sukcesy w optymalizacji procesów biznesowych, polegając na zdobytym przez nas doświadczeniu.
Implementacja

NORIAN zapewnia developerów i konsultantów, którzy pomogą zaprojektować, zaplanować i wdrożyć automatyzacje.

Więcej →

AaaS

NORIAN dostarcza bezpieczne rozwiązania w oparciu o platformę Microsoft Azure

Więcej →

Utrzymanie

NORIAN posiada wykwalifikowany zespół wsparcia dla projektów w modelu AaaS oraz dostosowane do Twoich potrzeb wsparcie On-Premise

Więcej →

UiPath Partner

NORIAN oferuje sprzedaż licencji UiPath, niezależnie od tego czy zatrudniasz własnych specjalistów, czy też korzystasz z usług naszego zespołu

Więcej →

Korzyści automatyzacji

 • Zwrot większości inwestycji następuje już w ciągu kilku miesięcy od wdrożenia
 • Powtarzalność działania robota i eliminacja ludzkich błędów prowadzi do podnoszenia jakości w wykonywanych procesach
 • Robot pracuje 24/7 i potrafi wykonywać zadania zdecydowanie szybciej niż człowiek
 • Minimalizuje ryzyko wystąpienia naruszeń prawnych i bezpieczeństwa
 • Zwiększa elastyczność i zapewnia efekt skali przy zmianach w wolumenach transakcji
 • Robot może wykonywać wiele zadań wykorzystując wiele aplikacji
 • Robot nie odczuwa znużenia i nie unika wykonywania długich i powtarzalnych zadań
Smart, Smooth & Safe

Gotowi na przyszłość?

NORIAN wykorzystuje nowoczesne platformy i systemy IT, aby zapewnić nieprzerwany dostęp do danych i wysoki stopień automatyzacji. Podążając za postępem technologicznym i rozwojem branży księgowej, oferujemy najlepsze ceny i wysoką jakość usług.

NORIAN Cię wesprze

Wspieramy Twoją strategię automatyzacji, oferując najlepsze rozwiązania. Nasze rekomendacje mają na celu wprowadzenie usprawnień dopasowanych do Twojego modelu biznesowego. Portfolio naszych usług może spełnić wszystkie Twoje potrzeby:

 • Promowanie kultury automatyzacji i poszerzanie wiedzy z zakresu RPA
 • Ocena potencjału automatyzacji procesów
 • Udoskonalanie i standaryzacja istniejących procesów
 • Selekcja procesów do automatyzacji w oparciu o wskaźnik ROI
 • Przeprowadzanie kompleksowych testów przedwdrożeniowych
 • Implementacja rozwiązań wraz z kompletną dokumentacją
 • Obsługa istniejących automatyzacji
 • Rozbudowa wdrożonych rozwiązań

Uczyń roboty częścią swojego zespołu

Będziemy wspierać Cię podczas całego procesu wprowadzania zmian w Twojej organizacji. Zapewnimy koordynację transformacji współpracując na wszystkich poziomach: z zarządem, specjalistami, zespołami IT, a nawet klientami i partnerami.

Dopilnujemy, aby Twoja organizacja była efektywnie wspierana przez nowych, wirtualnych pracowników.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

NORIAN jako UiPath Partner

UiPath jest liderem rankingu dostawców oprogramowania do automatyzacji procesów, jak i również zdobywcą nagrody The Forrester Wave™: Robotic Process Automation, Q4 2019 w kategorii ‘Strategy and Market Presence’. NORIAN współpracuje z UiPath nieprzerwanie już od kilku lat i jako jeden z pierwszych partnerów rozpoczął wdrażanie robotów w procesach finansowych. Wspólnie wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę, aby skutecznie wdrażać automatyzacje dla naszych klientów.

Zespół

NORIAN stale rozwija kompetencje swoich pracowników

NORIAN posiada jeden z najbardziej doświadczonych zespołów w zakresie automatyzacji procesów biznesowych w Europie. Zespół ten składa się z developerów, specjalistów obsługujących roboty i konsultantów, którzy współtworzą rozwiązania automatyzacyjne. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnej satysfakcji ze współpracy z zespołem Intelligent Automation poprzez:

 • Wysoką kulturę organizacyjną potwierdzoną wynikami badania Great Place to Work
 • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji nowych i obecnych pracowników poprzez spersonalizowane szkolenia w Akademii NORIAN
 • Certyfikację UiPath dostępną dla wszystkich pracowników
 • Powszechnie stosowane metody zarządzania LEAN
 • Projekty R&D sprawiające, że zawsze wyprzedzamy konkurencję o krok

Oferta

Implementacja

Kiedy zdecydujesz się skorzystać z rozwiązań automatyzacyjnych, niezależnie od skali, ważne jest, aby zrobić to dobrze od samego początku.

Jako klient NORIAN zawsze masz do dyspozycji wykwalifikowane zespoły, które w ścisłej współpracy z Twoimi specjalistami poprowadzą projekt według ustalonego planu. Tworzymy automatyzacje UiPath od pięciu lat, a nasi eksperci posiadają dogłębną wiedzę potwierdzoną certyfikacjami.

Redukcja kosztów

Oszczędność czasu

Lepsza jakość


1.Identyfikacja celów i procesów

Zacznij od określenia jasnych i mierzalnych celów biznesowych. Dla każdego ważna jest redukcja kosztów, dlatego zadania związane z dużą ilością danych są jednymi z najlepszych do automatyzacji. Z kolei nadgodziny i opóźnienia są sygnałami świadczącymi o zbyt niskiej przepustowości procesu – wprowadzenie robotów do zespołu może rozwiązać ten problem.
Każdy z powtarzalnych procesów jest brany pod uwagę, ale to Twoje indywidualne cele biznesowe pozwolą określić, które z nich powinny stać się priorytetem.
NORIAN wesprze Cię w określeniu obszarów do automatyzacji oraz ustaleniu najlepszej strategii działania.


2. Analiza procesów i identyfikacja projektów


W następnych krokach należy zweryfikować, które z wybranych procesów najlepiej nadają się do automatyzacji oraz mają uzasadnienie biznesowe. Aby ułatwić określenie jak będzie przebiegał zwrot z Twojej inwestycji, przygotujemy dla Ciebie odpowiednie kalkulacje wspomagające proces decyzyjny.

Analiza potencjału automatyzacji nie należy do ekscytujących etapów, ale musi zostać wykonana przed podjęciem dalszych kroków. Pomagamy na tym etapie i dostarczamy wstępne opracowania bez opłat, ponieważ wierzymy, że nie powinieneś płacić za to, co nie zostanie wykonane. Procesy, które wykażą potencjał, mogą zostać poddane głębszej analizie podczas warsztatów lub, jeśli poziom ryzyka jest akceptowalny, na wczesnym etapie implementacji.


3. Przygotowania i ustawienia


Przygotowanie projektu to coś więcej niż utworzenie wykresu Gantta. Przed przystąpieniem do implementacji, wszystkie wymagania muszą zostać szczegółowo opisane, infrastruktura sieciowa i systemowa uzgodniona, a niezbędne dostępy przetestowane. Nie można również zapomnieć o uruchomieniu kanałów komunikacji pomiędzy osobami zaangażowanymi w projekt.

Na tym etapie pracy istnieje wiele kwestii, które wymagają uwagi. Twoja rola i zaangażowanie ma istotny wpływ na powodzenie całego projektu, jednak to na nas spoczywa obowiązek zarządzania i doprowadzenia projektu do pomyślnego zakończenia.


4. Opracowanie i implementacja skryptów


Gdy stworzona przez nas dokumentacja zostanie przez Ciebie zatwierdzona, nasz zespół, współpracując z Twoimi specjalistami procesowymi, rozpocznie tworzenie skryptów automatyzacyjnych. Na tym etapie zostaną również uzgodnione szczegóły raportowania wykonanych przez roboty zadań oraz ich harmonogram pracy.

5. Testy akceptacyjne


Po zbudowaniu rozwiązania, wraz z właścicielami procesów w Twoim zespole przystąpimy do testów akceptacyjnych, które potwierdzą prawidłowe działanie robota. Przebieg wszystkich scenariuszy testowych jest szczeółowo dokumentowany i przedstawiany do akceptacji. Po zatwierdzeniu testów projekt może przejść do ostatniego etapu – wdrożenia produkcyjnego.

6. Wdrożenie robota


Twój nowy wirtualny pracownik jest gotowy do pracy! Nasz zespół wsparcia i utrzymania będzie monitorował prawidłowe działanie automatyzacji. Po każdym zakończonym procesowaniu robot prześle do Ciebie raporty podsumowujące. Statystyki możesz również sprawdzić dzięki dostępowi do stworzonych dla Ciebie wizualizacji.

Utrzymanie

Gdy Twój robot jest już zaimplementowany, kontrola prawidłowego wykonywania zadań jest kluczowa. Podczas cyklu życia zautomatyzowanego procesu mogą pojawić się niespodziewane aktualizacje używanych aplikacji lub potrzeba zmian w wykonywanych krokach procesu.

W ramach Automation-as-a-Service świadczymy usługi wsparcia produkcyjnego już od pierwszego uruchomienia automatyzacji. Specjaliści z zakresu utrzymania są wprowadzani w szczegółowe wymagania Twojego procesu tak, by przejście do codziennego działania robota było jak najbardziej płynne.
.

Raporty w czasie rzeczywistym

Dostępne wsparcie

Bezpieczeństwo

Nasz zespół wsparcia nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji i jest w stałym kontakcie z naszymi ekspertami IT oraz developerami. Szczegółowe warunki dotyczące rozwiązywania problemów są zawarte w dokumentach SLA, a obsługa incydentów jest ujęta w stałej miesięcznej opłacie. Oferujemy również zindywidualizowane wsparcie powdrożeniowe i produkcyjne dla projektów On-Premises.

Rozwiązanie AaaS

Model Automation as a Service (AaaS) jest efektywną metodą na szybkie rozpoczęcie przygody z automatyzacją procesów biznesowych. Szczegółowo zaplanujemy, zaprojektujemy i wdrożymy wybrane przez Ciebie usprawnienia. Nie musisz tworzyć własnych zespołów ani zdobywać specjalistycznych kompetencji – zajmiemy się ustawieniami platformy, programowaniem i utrzymaniem robotów w sposób umożliwiający łatwe rozbudowywanie pierwszych pilotażowych projektów oraz bezbolesną ekspansję na kolejne obszary procesowe.

Smart

Smooth

Safe


Platforma NORIAN

 

 • Roboty działają na dedykowanych dla naszych klientów serwerach Microsoft Azure
 • Roboty raportują wszystkie działania do centralnego Orchestratora NORIAN

Bezpieczne Połączenia Sieciowe

 

 • Monitorowane połączenia VPN
 • Dostęp tylko do wymaganych zasobów
 • Separacja segmentów sieciowych dedykowanych dla poszczególnych klientów


Sieć klienta

 

 • Roboty logują się do systemów symulując pracę użytkownika
 • Istniejące poziomy zabezpieczeń pozostają bez zmian
 • Automatyzacje dopełniają istniejące raporty i ścieżki audytowe

Polityka bezpieczeństwa NORIAN jest zgodna ze standardem ISO 27002, szczegóły dostępne dla naszych klientów

 


UiPath Partner

Planujesz wiele implementacji i musisz zdobyć kompetencje oraz stworzyć infrastrukturę? Najważniejsze jest, abyś wiedział, jak tworzyć i automatyzować, by nie tracić pieniędzy.

Pomagamy naszym klientom zbudować ich własne środowisko do automatyzacji w ramach istniejącej infrastruktury. Na projekty tego typu składają się konsultacje, wsparcie techniczne, architektura systemów, instalacje, szkolenia, pierwsza implementacja oraz wsparcie przed- i powdrożeniowe. Możesz również nabyć licencję UiPath za naszym pośrednictwem.

Kontrola

Skalowalność

Bezpieczeństwo

Mimo, że model On-Premise wymaga większego zaangażowania od Ciebie i Twoich współpracowników oraz większego nakładu pracy w pierwszych miesiącach, umożliwia on bezpośredni wkład oraz otwiera drogę rozwoju zawodowego w dziedzinie implementacji, wsparcia i nadzorowania robotów. Przy dużych projektach, model On-Premise może okazać się bardziej opłacalny niż rozwiązania typu AaaS, a w niektórych branżach, ze względu na wymagania prawne oraz bezpieczeństwa, stał się domyślną drogą do automatyzacji procesów.

Pracujemy z małym i dużym biznesem